top of page

Orbán szinte orosz követként lépett fel Washingtonban

  • 2025. nov. 9.
  • 1 perc olvasás

Balázs Péter szerint Orbánék a maguk szempontjából megnyerték a washingtoni találkozót, az azonban kérdés, mire lesz jó később ez a gólarány. Ami történt az mindenesetre nem a függetlenség megőrzése, sőt, éppen a szuverenitás elég durva, önkéntes korlátozása. Csernyánszky Judit interjúja a Klubrádión.

Hozzászólások


bottom of page